You are currently viewing Czarna pasta aby uzyskać białe zęby

Czarna pasta aby uzyskać białe zęby

  • Post author:
  • Post category:Tips

Jednym z popularniejszych domowych sposobów wybielania zębów jest stosowanie past do zębów zawierających węgiel aktywny. Jedną z takich past do zębów jest pasta Curaprox „Black is white”. Węgiel aktywny zawarty w paście delikatnie usuwa plamy i przebarwienia na zębach bez stosowania agresywnego wybielania oraz żrących składników. Węgiel aktywny naturalnie pochłania nieatrakcyjne,  przebarwione cząstki spowodowane przez czynniki takie, jak palenie, kawa czy czerwone wino.

Zawarty w paście do zębów „Black is White” filtr absorbuje żółte światło na powierzchni zębów. Zęby sprawiają wrażenie jeszcze bielszych!

Hydroksyapatyt – rzadki, acz występujący w naturze minerał, który jest składnikiem pasty, uzupełnia utracone minerały oraz wapń w szkliwie zębów, a także buduje łagodzącą, ochronną warstwę sztucznego szkliwa.

Pasta Curaprox  „Black is white” nie zawiera szkodliwych substancji takich jak  SLS, Triclosan i innych szkodliwych substancji.

Pasta do zębów Curaprox „Black Is White” ma odświeżająco cytrynowy smak. Dodatkowo zawiera fluorek. Wspomaga zdrowie jamy ustnej: enzymy chronią przed próchnicą zębów i stymulują funkcje śliny. Niebieski filtr fizyczny, uczucie chłodzenia podczas szczotkowania. Nie zawiera środków wybielających. Nie zawiera granulek z tworzywa sztucznego.

Uzupełnieniem działania czarnej pasty do zębów może być czarna guma do żucia Curaprox „Black is white chew for white”.

Czarna guma do żucia z węglem aktywnym nie tylko odświeża oddech ma pysznym cytrusowo-miętowy, świeżym smakiem, ale także dzięki zawartości węgla aktywnego usuwa przebarwienia i wybiela zęby bez żadnych uszkodzeń. Guma zawiera dodatkowo zestaw składników wspomagających higienę jamy ustnej i chroniących przed próchnicą. Hydroksyapatyt wypełniający ubytki, które dopiero się tworzą i wywołujący remineralizację szkliwa. Oksydazę glukozową o działaniu antybakteryjnym, utrzymującą równowagę flory bakteryjnej jamy ustnej. Ksylitol dający ochronę przed próchnicą i zapewniający słodki smak.

Produkty marki Curaprox zamówisz w naszym gabinecie.