W naszym gabinecie oferujemy usługi chirurgii stomatologicznej. Chirurgia stomatologiczna zajmuje się zabiegowym leczeniem jamy ustnej oraz przyległych okolic. Do chirurgii stomatologicznej zaliczamy także usuwanie niektórych zębów. W naszym gabinecie wykonujemy między innymi chirurgiczne usuwanie ósemek, zębów zatrzymanych lub zniszczonych oraz takich, które nie nadają się do uratowania. Ekstrakcja zęba to ostateczność, jednak niekiedy jest to jedyne wyjście gdy niemożliwe jest pozostawienie w jamie ustnej uszkodzonego zęba, który może powodować różnego rodzaju stany zapalne i chorobowe.

Wszystkie zabiegi chirurgii stomatologicznej w naszym gabinecie przeprowadzane są w komfortowych warunkach. Pacjenci otrzymują znieczulenie, które sprawia, że praktycznie wcale nie odczuwają bólu. Zarówno przed zabiegiem, jak i po zabiegu chirurgii stomatologicznej pacjent otrzymuje szczegółową poradę oraz wskazówki postępowania, dzięki którym jest dobrze przygotowany do zabiegu i wie jak postępować po przeprowadzonej operacji.

W naszym gabinecie Pacjenci mogą być  znieczulani przy pomocy komputerowego znieczulenia urządzeniem QuickSleeper. QuickSleeper jest elektronicznym długopisem, który daję większą skuteczność i komfort przy wykonywaniu wszystkich rodzajów znieczuleń. Elektroniczna kontrola iniekcji dla maksymalnego komfortu. 3 tryby iniekcji (Powolna, Szybka, Dokostna), aby wykonać wszystkie rodzaje znieczulenia w jak najlepszych warunkach. Dzięki rotacji igły w łatwy i szybki sposób penetrujemy blaszkę zbitą i uzyskujemy dostęp do kości gąbczastej i możliwość wykonania znieczulenia dokostnego u każdego pacjenta ze wszystkimi jego zaletami.